preloader-logo
  • Українська
  • Русский

ЗАВЕРШЕНО БУДІВНИЦТВО СЕКЦІЇ 1 ТА 2 В ЖК «ПАРКОВІ ОЗЕРА»


Маємо чудові новини для інвесторів компанії «Інтергал-Буд»: будівництво першої та другої секції житлового комплексу «Паркові Озера» повністю завершено, на підтвердження чого компанія отримала відповідний сертифікат від ДІАМ.

Вітаємо майбутніх мешканців з наближенням заселення у нові, затишні оселі.

Також нагадуємо, що сертифікат про завершення будівництва є підставою до участі об’єкта в держпрограмах «єОселя» та «єВідновлення».

Нові «Паркові Озера» — унікальний житловий комплекс, що має безліч переваг, які роблять його ідеальним місцем для вашого майбутнього життя.

– Зручне розташування: комплекс розташований в спокійному місці поруч із парком та озером, що надає можливість насолоджуватися природою в будь-який час.

– Розвинута інфраструктура: у комплексі є все необхідне для комфортного життя – дитячі майданчики, спортивні майданчики, місця для відпочинку та багато іншого.

– Сучасне планування: квартири в «Паркові Озера» розроблені з урахуванням сучасних стандартів комфорту та функціональності, що забезпечить вашій родині максимальний комфорт.

– Безпека: комплекс закритого типу, з цілодобовою охороною та паркінгом у стилобаті з ліфтовим доступом з квартири.

Щодо наявності готових квартир на продаж та іншу додаткову інформацію ви можете дізнатися, звернувшись до відділу продажів за телефоном: +38 (044) 344 80 31.