preloader-logo
 • Українська
 • Русский

Переваги розстрочки від забудовника:

 • Від 3-x місяців до 3-x років
 • Мінімальний перший внесок від 30%
 • Фіксація ціни в у.о.
 • Дострокове погашення без штрафних санкцій

Ми цінуємо час та гроші своїх клієнтів! Відвідайте відділ продажу комплексу і наші фахівці розрахують для вас оптимальний варіант

Розстрочка

Придбання власного житла – важлива подія у житті кожної людини. Однак не завжди є можливість відразу придбати житло, заплативши повну вартість. У такому випадку вам на допомогу прийде розстрочка. Розстрочка – це видача певного товару з відкладеним погашенням без додаткової комісії. У випадку з нерухомістю, ви отримуєте квартиру в столиці без довгих місяців очікування.

 

Квартира в розстрочку у Києві

Купівля квартири у розстрочку – зважене рішення, до якого необхідно підійти з особливою уважністю. Незважаючи на всю привабливість і досить низьку ціну від багатьох забудовників, необхідно ретельно вивчити ринок. Щоб звести ймовірність невдачі до нуля, варто звернутися до досвідченого забудовника, у портфоліо якого предсттавлені успішно реалізовані проєкти. Одним з таких забудовників є «Інтергал-Буд», що вперше з’явився на українському ринку у 2003 році. За цей час компанія реалізувала більше 74 проєктів і ощасливила понад 18 тисяч сімей-власників нових квартир.

Компанія Інтергал-Буд пропонує розстрочку на квартири в ЖК Паркові Озера 2 від трьох місяців до трьох років. Мінімальний внесок для придбання квартири становить всього лише 30% від загальної вартості.

ЖК Паркові Озера 2 знаходиться у Дніпровському районі в 1 хвилині пішки до парку «Перемога». Квартирний комплекс ізольований від шумних доріг, а поруч розташовується зручна транспортна розв’язка: до станції метро «Дарниця» всього лише 15 хвилин пішки через парк. Територія кварталу буде оснащена контролем доступу, а інфраструктура включає декілька дитячих майданчиків (окремо для дітей молодшого та старшого шкільного віку), дитячий садок, футбольний майданчик, зону для гри в настільний теніс та лаунж-зону. Для наймолодших жителів буде побудований новий дитячий сад безпосередньо на території комплексу. У ЖК Паркові Озера 2 облаштують декілька зручних наземних гостьових парковок, великий підземний паркінг і спеціальне місце для зарядки електромобілів.

Готові квартири в розстрочку від забудовника у Києві – ідеальний варіант для сучасних сімей, які цінують комфорт і зручність. Адже використання розстрочки має ряд вагомих переваг:

 • можна придбати квартиру, виплачуючи її вартість поетапно без банківських відсотків;
 • мінімальні вимоги до інвестора;
 • найкоротші терміни укладання угоди;
 • вигідний розмір першого платежу;
 • відсутність переплати за відсотковою ставкою;
 • підсумкова вартість житла: мінімальна переплата у порівнянні з іпотекою.

Найбільш привабливим є саме інвестиція в житло в новобудові в розстрочку. Адже ви не лише збережете усі переваги розстрочки, а й отримаєте абсолютно нову квартиру із зручним плануванням і якісним ремонтом.

 

Вигідна розстрочка від забудовника

Головною перевагою розстрочки від цього девелопера є фіксація ціни в умовних одиницях. Сума виплат фіксується у доларах США і в подальшому виплачується інвестором в гривнях за курсом міжбанку на момент платежу. До того ж ви не ризикуєте при достроковому погашенні, адже воно відбувається без штрафів.

Додатковою привілеєм є фіксація ціни за 1 квадратний метр до повного розрахунку. Таким чином при зростанні ринкової вартості, ви убезпечите себе від здорожчання. У підсумку можна оформити угоду з розстрочкою платежів за допомогою двох опцій – з терміном до введення будинку в експлуатацію або під розстрочку після завершення будівельних робіт.

Якщо ви вирішили купити квартиру у Києві в розстрочку, кращим вибором стане «Інтергал-Буд». Він пропонує одну з найнижчих гривневих ставок на українському ринку нерухомості та надає покупцям гарантії стабільності. Щоб отримати більш детальну інформацію, звертайтеся до менеджерів з продажу. Достатньо лише зателефонувати за номером +38 (044) 498-98-68 або заповнити спеціальну форму на сайті.