• Українська
  • Русский

Квартира в розстрочку (Київ): комфортний спосіб покупки житла


Придбання квартири – це велика угода, яка вимагає серйозних вкладень. В умовах сучасного постійно мінливого світу не всім жителі мегаполісів зручно купувати житло під 100% оплату одним платежем. У той же час необхідність в іпотечному кредиті на довгий термін може і не бути. В такому випадку розумною альтернативою цим варіантам є квартири в розстрочку.

Таку форму покупки пропонують покупцям відповідальні забудовники, щоб спростити своїм клієнтам процес укладання угоди. Купити квартиру в розстрочку – дуже зручно, так як дозволяє придбати житлоплощу в конкретному вподобаному житловому комплексі, а не там, де відкриється продаж квартир, коли покупця повністю збере потрібну суму.

Квартира в розстрочку від забудовника (Київ) – вигідний варіант покупки, оскільки ціна 1 кв. м. залишиться зафіксованої до повного розрахунку. В умовах зростаючого ринку розстрочка убезпечить покупців від подорожчання заповітних квадратних метрів.

Забудовник житлового комплексу “Паркові озера” також пропонує клієнтам можливість купити квартиру в розстрочку (Київ). Ви можете оформити угоду з розстрочкою платежів за допомогою двох опцій – з терміном до введення будинку в експлуатацію або під розстрочку після завершення будівельних робіт.

Назад до розстрочки