Про комплекс

Житловий комплекс комфорт-класу «Паркові Озера» – це мікрорайон з власною інфраструктурою. Розташований на лівому березі Дніпра у тихому й спокійному районі, між станціями метро «Лівобережна» і «Дарниця», оточений історичним парком «Перемога» і великими мальовничими ставками, житловий комплекс «Паркові Озера» поєднує в собі всі необхідні складові сучасного та комфортного життя у столиці. Це унікальне затишне місце припаде до душі шанувальникам розміреного способу життя і водночас найновіших досягнень цивілізації.

Загальна площа житлового комплексу становить 320 тис. кв. м, будівництво ведеться у п'ять черг на території площею 10 га.

Територія комплексу добре продумана і чудово облаштована. Тут можна знайти все, що потрібно для життя сучасній людині: дитячий садок площею 1800 кв. м, дитячі та спортивні майданчики, футбольне і баскетбольне поля зі спеціальним покриттям, зони відпочинку, магазини та ресторани. Весь комплекс обслуговує одна експлуатаційна компанія.

Але й це ще не все! Компанія-забудовник «Інтергал-Буд» вирішила порадувати мешканців першим в Україні відкритим ролердромом зі спеціальним покриттям і мальовничим озером, які знаходяться між 8-м і 9-м будинками. А між 9-м і 10-м будинками планується облаштувати універсальне поле для волейболу, баскетболу та великого тенісу також зі спеціальним покриттям.

Компанія «Інтергал-Буд» використовує тільки сучасні технології – монолітно-каркасне будівництво, утеплення зовнішніх стін, енергоощадні технології.

3D-тур по комплексу
 


Характеристики комплексу «Паркові Озера»
жк паркові озера
Сроки строительства ЖК