Місцезнаходження

Житловий комплекс «Паркові озера» розмістився у Дніпровському районі Києва за адресою вул. Воскресенська, 7, біля парку «Перемога», поруч із мальовничим озером. На териротії парку площею 82,61 га є сосновий ліс з парковими алеями, декоративне озеро з арковими містками та острівцем, атракціони, спортивні майданчики, оглядове колесо.
Житловий комплекс розташований доволі далеко від основної магістралі міста, що забезпечує високий рівень захисту від шуму та пилу. Всі ділянки двору житлового комплексу з'єднані між собою пішохідними алеями, а також приозерною зоною відпочинку.

Транспортна розв’язка

Комплекс має зручне транспортне сполучення. Від вулиці Воскресенської до центру міста автомобілем можна доїхати за 15-20 хвилин. До станції метро Дарниця неспішною ходою через парк можна дійти за 15 хвилин. Також широко розвинена мережа громадського транспорту: тролейбуси, автобуси і маршрутні таксі. Тут містяться кінцеві станції громадського транспорту — Бульвар Перова (трамваї до Дарниці) і просп. Алішера Навої та Визволителів. Автобуси №№57, 59, 60, 100, 101, 21, 46, 61, 70, 79 курсують до метро Оболонь, Петрівка, Лівобережна, Лісова, а також до платформи Троєщина та прилеглих вулиць. Тролейбуси №№ 30, 31, 46 і 46к доставлять до залізничної станції «Зеніт», Ленінградської площі та станції метро Дарниця.
Маршрутні таксі допоможуть швидко доїхати у будь-який район міста – до станцій метро Петрівка, Оболонь, Контрактова площа, Лісова, Лівобережна, Героїв Дніпра, а також до залізничного вокзалу і станції Київ-Волинський, Севастопольської та Лук'янівської площ, бульвару Лепсе, Дарницького універмагу, ТЦ «Дитячий світ», ринку «Троєщина», Будинку побуту та інших об'єктів. У безпосередній близькості міститься залізнична платформа «Троєщина», з якої в години пік регулярно відправляється міська електричка. У майбутньому планується вихід у район бульвару Перова Подільсько-Воскресенського мосту через Дніпро.